Menu

Porady od Ady

Porady kosmetyczne, dotyczące zdrowego trybu życia i znalezienia work-life-balance

Hygge: praca, relaks, makijaż - co jeszcze?

poradyady

hygge

 

Hygge - teoria, styl bycia, filozofia... Można określić to różnymi nazwami, jednak przede wszystkim chodzi o to, aby swoje nawyki i życie  układać w myśl "czuj się komfortowo". Jak ma się Hygge do makijażu?

Hygge w pracy

Nie jestem wielką fanką tego nurtu. Zgadzam się z jego założeniami, jednak czasem ciężko wprowadzić nam je w życie. Osobiście staram się w pracy mieć swój ulubiony kubek na kawę, tapeta na komputerze służbowym to ukochany pies. Jednak tylko otoczenie mogę zmienić - sposób pracy, pośpiech, stres, odpowiedzialność - tutaj niestety hygge się w moim przypadku nie sprawdza.

 

Hygge w domu

Aktualnie zbieram inspiracje do tego, aby przygotować swój pokój w stylu Hygge. Dlaczego? Ponieważ według ich filozofii najważniejszy jest komfort i to, aby czuć się "jak w domu". Rodzinne ciepło, wełniane skarpety i kudłate poduszki - to również mój styl! Do tego minimalizm - idealnie. :)

 

Hygge w makijażu

O tej nowości dowiedziałam się szperając w poszukiwaniu moich inspiracji. Klik na bloga: http://idaliastyle.pl/gosh-makijaz-rytmie-hygge/

Znajdziecie tam opis linii kosmetyków marki Gosh, która stworzyła pakiet, dzięki któremu makijaż będzie szybki, przyjemny, ale także wytrzymały! Za kilka dni biegnę do Hebe, bo Gosh idealnie się wpasował w moje preferencje kolorystyczne. :) A dobra opinia idaliastyle jeszcze bardziej mnie zachęca do wypróbowania. :)

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • casper_friendly_ghost

    Hygge to również wystrój wnętrza i meble - miękkie i przytulne kanapy czy komfortowy fotel, na którym siadamy wieczorem z lampką wina i ulubioną książką :)

© Porady od Ady
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci